Bursa‘da Nilüfer Merkez  ve Osmangazi Hamitler şubeleri ile hizmet veriyoruz. Adres için tıklayınız.
Menü(Yardımcı Olabilir)
KAPAT

En iyi Ehliyet ve Sürücü Kursu

Dün'den Bugüne Biz !


Kısaca sizlere eğitim kalite anlayışımızdan ve Bulvar sürücü kursumuzdan bahsettik.

Bulvar Sürücü Kursu  1998 de faaliyete başlamış 2002 de isim güncellemesine gidilerek bugünkü ismini almıştır ve faaliyetlerine devam etmektedir.Günü ve yarını birlikte güzelleştirelim Sloganı ile emin adımlarla ilerlemektedir.

Bulvar Sürücü Kursu, Trafik ve Çevre Bilgisi, Araç Tekniği Bilgisi, İlkyardım Bilgisi dersliği ve Büro Hizmetleri bölümü olarak 4 bağımsız daire üzerine kurulmuştur.

Kurumumuz adına direksiyon eğitim alanımız da bulunmaktadır.

Direksiyon eğitimi araçlarımız olarak D sınıfı için Otobüs, C sınıfı için Kamyon, A2 sınıfı için Motorsiklet ve B sınıfı için de 4 adet Otomobil ile eğitimlerimizi sürdürmekteyiz.

Kurumumuz 20 yılı aşkın bir süredir faaliyetine devam etmektedir.

Bursa’nın Nilüfer ve Hamitler  ilçesinde 21 yıllık tecrübesi, deneyimli ve alanında uzman öğreticileri ile birlikte binlerce kursiyerine ehliyet sınavlarında başarıyı yakalamış ve sonrasında Sürücü Belgesi kazandırmış, bugün sektöründe bilinen ve tanınan isim olarak marka yapmış Bursa En İyi SÜRÜCÜ KURSU olarak aynı hizmeti siz değerli yeni kursiyerlerimize ve mezun sürücülerimize aynı kalitede hizmet vermeye gurur ve sevinç ile devam etmekteyiz.

Kurulduğu günden beri sektörün öncü ve marka isimlerinden biri olmayı başaran ve lider olma yolunda da emin adımlarla hızla ilerleyen Bursa En İyi Ehliyet ve SÜRÜCÜ KURSUMUZ tecrübelerine ek olarak yeni teknoloji ve alanında uzman eğitimci kadrosuyla, kursiyerlerine paket programlar ve ileri sürüş tekniği kurslarıyla yüksek standartta trafik ve sürücü eğitimi vermektedir. Gelişen ve yenilenen teknolojiyi yakinen takip edip, kursiyerlerine daha iyi hizmet vermeyi hedeflemiştir.

Nicelik ve nitelik bakımından kaliteli ve yüksek model eğitim yardımcı malzemeleri, simülatör ve son model eğitim araçları ile kursiyerlerine güvenli sürüş teknikleri kazandırmak, başkalarının haklarına ve önceliklerine, özellikle de başkalarına ve çevreye saygılı, trafikte özgüven kazanmış sürücüler yetiştirmek bizim öncelikli misyonumuzdur.

Aynı zamanda sağladığı online hizmetler ile adaylarına internet platformu üzerinden bir sanal sürücü kursu oluşturmuş, sadece kursa gelerek değil onlar için online ehliyet dersi çalışma imkanı ve kendilerini test edebilecek e-sınav hizmetlerini de sunmuştur.

Bizimle aynı duygu ve düşünceleri paylaşan tüm sürücü adaylarını Bursa Bulvar En iyi SÜRÜCÜ KURSU’nu ziyaret etmeye ve tanışmaya davet ediyoruz.

 

MİSYONUMUZ

Kaliteli eğitim anlayışı ve uzman kadrosu ile bilinçli sürücüler yetiştiren, modern teknik ve teknolojileri kullanan, çevreye duyarlı, büyüyen ve tercih edilen bir kurum olarak Nilüfer ve Osmangazi de faaliyet göstermekteyiz.

Başlıca hedeflerimizden biri ise trafikte güvenli araç kullanmayı öğretmektir. Göstermiş olduğu kaliteli, hizmet anlayışı ile sektöründe ilk tercih edilen kurumlardan biri olmayı kısa sürede başarmış bulunmaktayız.

Eğitimde kaliteyi ön planda tutarak öğrencilerimizin başarılı ve kurallara uyan sürücüler olmalarını sağlamak. Öğrencilerimizin istek ve önerilerini dinleyerek bunlara cevap vermek. Kurum, personel ve iş disiplini bütünlüğü içerisinde ticari çıkar gözetmeksizin hizmet vermek. Güvenilir ve tercih edilir bir kurum olmak.

 

VİZYONUMUZ

Trafik, hayatımızın başlangıcından yolculuğumuzun son noktasına kadar her yerde ve her zaman yaşantımızın ayrılmaz bir parçasıdır.

Ülkelerin uygarlık ve gelişmişlik düzeyi ile trafik kazaları arasında doğrudan bir orantı vardır. Gelişmiş ülkelerde trafik kazalarının daha az olduğu da görülmektedir.

Bu nedenle;

Bulvar Sürücü Kursu olarak; trafik ortamında huzur ve güven içinde yaşayan, kişilerle sağlıklı ilişkiler kuran ve trafik kurallarına uyan sürücüler yetiştirip, trafiğe kazandırmak istiyoruz.

Bunun için trafikte temel unsur olan, sürücünün kurallara bağlı, saygılı, hoşgörülü ve bilinçli kişiler olarak yetiştirilmesine önem veriyoruz.

Bursa Bulvar En iyi sürücü kursu her dönemde müşteri memnuniyetini ticari kaygılarının önünde tutarak, eğitimde kaliteyle tek olma yolunda emin adımlarla ilerleme amacındadır. Kurumumuz kuruluş amacının ve eğitim sorumluluğunun bilincinde, müşteri taleplerini ön planda tutarı, Türkiye’nin lider bir eğitim kurumudur. Bu çizginin korunması için sürekli iyileştirme ile disiplinli ve sistemli çalışmalarımızı devam ettirerek sektörümüzde marka olmak hedefimizdir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Misyon ve vizyonumuzun takipçisi olacağız.
  • Dayanışma ve güven ortamını sağlayacak liderliği ve katılımı uygulayacağız.
  • Herkesin kaliteden sorumlu olduğu mutlu bir eğitim yaratacağız.
  • Kalite hedefleri ve ölçüm standartlarına uyacağız.
  • Çalışanların sesini dinleyecek ve onların memnuniyetini sağlayacağız.
  • Yeniliklere açık ve aldığımız kararlarda tutarlı olacağız.
  • Müşteri odaklılık ve sürekli iyileştirme prensibini benimsemiş bulunmaktayız.
SRC Merkezi - SRC Belgesi - ODY Belgesi - ÜDY Belgesi